Biz Kimiz?

Şirketimiz, 2016 yılında mevcut iş modelimizle faaliyetlerine başladı, ancak bu süreçten önce 30 yıllık köklü bir iş deneyimine ve kapsamlı bir iş ağına sahipti. Ayrıca, üretici ve tüketici pazarlarında sağlam bir hakimiyete sahibiz. Şirketimizin en önemli ilkesi, doğru üreticileri seçerek ve ülkemizin en güçlü markalarına hizmet sunarak, iş dünyasında fark yaratmaktır.

Bizim bu iş modelini diğerlerinden ayıran önemli bir unsur ise, üreticilerimizin satış ve pazarlama organizasyonlarını devralarak ve onları geleneksel ticaret yöntemlerinden sıyırarak yeni nesil ticaret anlayışı ile bir araya getirmemizdir. Bu sayede, üretici firmalarımız, geniş bir kurumsal müşteri tabanına hizmet verebilecek kapasiteye ulaşırlar.

Bu benzersiz yaklaşım, üreticilerimize daha geniş bir pazara erişim ve daha fazla iş fırsatı sunarken, aynı zamanda iş ortaklarımız için de büyük avantajlar sağlar. Üreticilerimizin potansiyelini artırarak, işbirliği yaptığımız markaların büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunuyoruz. İşte bu nedenle, şirketimiz, Türkiye’nin en güçlü markalarına ve üreticilerine hizmet verirken iş dünyasında bir öncü olarak kabul edilmektedir

article-5

Nec nisi ac tellus vel. Euismod feugiat nisi.

Ut sed semper velit commodo, tortor malesuada. Malesuada nisl pharetra a sit augue nec bibendum morbi. Ac et, porttitor est elit.

article-6

Laoreet sagittis ac volutpat at ridiculus.

Ut sed semper velit commodo, tortor malesuada. Malesuada nisl pharetra a sit augue nec bibendum morbi. Ac et, porttitor est elit.

Bibendum morbi ac et porttitor.

Ut sed semper velit commodo, tortor malesuada. Malesuada nisl pharetra a sit augue nec bibendum morbi. Ac et, porttitor est elit mauris scelerisque et lobortis eget.

Risus eget auctor faucibus adipiscing dolor nibh egestas morbi nullam. Eu imperdiet eleifend nullam ut interdum.

Bibendum morbi ac et porttitor.

Morbi lobortis netus ac eget at montes.

Morbi lobortis netus ac eget at montes.

Ut sed semper velit commodo, tortor malesuada. Malesuada nisl pharetra a sit augue nec bibendum morbi. Ac et, porttitor est elit mauris scelerisque et lobortis eget. Orci nunc pellentesque diam.

Guided tour

Amet in sollicitudin proin.

Luxurious villa in Brazil

Ultrices faucibus orci.

Spacious modern house

Commodo scelerisque.

Cozy beach house

Our team of experts

Christopher Mills
Christopher Mills
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae donec velit neque.
Sidney Hamilton
Sidney Hamilton
Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit mauris.
Aliya Pearson
Aliya Pearson
Proin eget tortor risus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Donec rutrum congue leo eget malesuada.

Join our mailing list today

Insider offers & new listings in your inbox every week.